Psychorada - internetowa poradnia psychologiczna

Psychorada to portal oferujący usługi psychologów i seksuologów online, kursy emailowe o tematyce psychologicznej oraz ebooki.

Psychorada umożliwi Ci zarabianie pieniędzy! Tak po prostu. Bez haczyków. Jeśli już zastanawiasz się "Czemu obcy ludzie chcą mi pomóc zarabiać?", to od razu rozwieję Twoje wątpliwości:

Wierzymy, że każdy człowiek ma ogromny potencjał, aby żyć w najlepszy możliwy dla siebie sposób. Tym, co ludzi powstrzymuje przed realizacją swoich marzeń, często jest właśnie brak pieniędzy. Nie brak marzeń, nie brak ambicji, nie brak dobrych chęci – tylko brak pieniędzy. Dopiero posiadanie pewnego poziomu finansowego sprawia, że człowiek może odetchnąć z ulgą i poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Aby to jednak było możliwe, musi mieć szansę, by się wykazać. I tę szansę chcemy ofiarować każdej osobie, która chce żyć na wyższym poziomie finansowym niż obecnie. Wiemy, jak trudno jest się zmobilizować i wykazać odwagą, aby założyć własną firmę i zacząć działać na własny rachunek. Dlatego współpraca z Psychology Consulting (wydawcą m.in. Psychorady) jest tak korzystna dla wszystkich zorientowanych na sukces osób.

W Psychoradzie możesz współpracować 3 różne sposoby:

 Psychorada czyli internetowa poradnia psychologiczna Psychologowie, seksuolodzy, pedagodzy, terapeuci, psychoterapeuci, socjoterapeuci, szkoleniowcy, coachowie, trenerzy motywacyjni, trenerzy rozwoju osobistego, nauczyciele i wychowawcy - mają możliwość prowadzenia własnych e-gabinetów.

Dołącz do grona naszych specjalistów >>

Osoby posiadające wiedzę w obszarze psychoedukacji (tj. psychologowie, trenerzy rozwoju osobistego, coachowie, autorzy kursów i publikacji o tematyce związanej z szeroko rozumianym rozwojem osobistym) mają możliwość prowadzenia szkoleń online oraz wydawania swoich ebooków i kursów.

Zostań Autorem >>

Osoby surfujące po internecie (najlepiej bez opamiętania ;))

Zapraszamy do współpracy w Programie Partnerskim >>

Psychorada czyli internetowa poradnia psychologiczna

W Programie partnerskim Psychorada możesz zarabiać na dwa sposoby – polecasz konsultacje, szkolenia i poradniki internautom odwiedzającym Twoje strony WWW.

Twój zysk w Psychoradzie to 15% prowizji bezpośredniej +10% prowizji pośredniej. Razem do 25% zysku.

Nie musisz mieć doświadczenia, aby zarabiać w ten sposób. Do Twojej dyspozycji przygotowane są specjalne materiały edukacyjne z których dowiesz się praktycznie wszystkiego.

Druga metoda zarabiania w programie partnerskim Psychorada, to zapraszanie innych do współpracy i budujesz swoją drużynę Partnerów Twój zysk 10% od zysków Twojego zespołu.

 Psychorada czyli internetowa poradnia psychologiczna

Zdecyduj, co Ci najbardziej odpowiada i zacznij działać od razu. To dla Ciebie bardzo ważne, ponieważ najbliższe 5 lat (i więcej) to gwarancja rozwoju internetu w Polsce.

Program partnerski PsychoradaObecnie z internetu korzysta codziennie ok. 20% ludzi. Z każdym rokiem odsetek ten będzie się zwiększać. Dlatego zamiast stać w miejscu, zastanawiać się i wahać, zacznij działać od razu, tworząc sobie i swojej rodzinie, taką finansową przyszłość, jaka zapewni Wam przyjemne życie.

Zarejestruj się w Programie Partnerskim Psychorada ----> Rejestracja

Next PostPrevious Post