Laohost - Tani serwer - program partnerski

Tani serwer - Laohost

LaoHost - szybki, stabilny i tani serwer dla firm i osób prywatnych. Cena za najtańszy pakiet hostingowy wynosi jedynie kilkadziesiąt złotych za cały rok. Tani serwer wcale nie musi odbiegać jakością od droższych, markowych rozwiązań.

Gwarancja dostępności usługi

Gwarantujemy dostępność naszych usług na poziomie 99% w skali miesiąca. Nad ciągłością działania czuwa nasz autorski system monitoringu i powiadamiania o awariach. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zareagować nawet w przeciągu kilki minut od wystąpienia awarii. Uptime maszyn jest na bieżąco wyświetlany na naszej witrynie firmowej.

Całodobowa pomoc techniczna

Nasi konsultanci są dostępni przez całą dobę i gotowi na pomoc przy konfiguracji konta. Aby sprostać temu wyzwaniu stworzyliśmy system helpdesk, który pozwala na możliwie najszybszą odpowiedź na zapytanie.

Indywidualne konta hostingowe

Standardowo oferujemy trzy proste plany hostingowe, jednak klienci mogą ściśle dostosować parametry kont do swoich potrzeb za pomocą funkcji "indywidualne konta hostingowe". Nie trzeba płacić za te zasoby serwera, których się nie planuje wykorzystać.

Wsparcie dla pozycjonerów

Każde, nawet najtańsze konto posiada możliwość ustalenia dla każdej domeny jednego z czterech adresów IP. Oferta została przygotowana dla osób zajmujących się pozycjonowaniem stron, dla którego korzystne jest zróżnicowanie adresów IP. Zmiana adresu sprowadza się do kilku kliknięć w panelu administracyjnym DirectAdmin.

Tani hosting Laohost

W ofercie Laohost znajdują się:

  • hosting stron www w cenach od 39,00 zł/rok do 119,00 zł/rok w zależności od wybranego pakietu
  • serwery VPS w cenach 29-79 zł/30 dni w zależności od wybranego pakietu.
  • domeny internetowe
  • 14-dniowy okres testowy bez żadnych zobowiązań
  • program partnerski

Program partnerski

Laohost oferuje również program partnerski dzięki któremu możesz zarabiać polecając ich usługi hostingowe.

  • Wielkość prowizji zależy od rodzaju usługi i ilości usług dotychczas poleconych przez Partnera i jest określona na stronie programu partnerskiego LaoHost. ( Obecnie jest to :10% na starcie / 15% od 5 poleconych klientów / 20% od 10 poleconych klientów)
  • Prowizja za polecenie partnera wynosi aż 25% od kwoty jego prowizji. Jest to świetny pomysł na zapewnienie sobie dochodu pasywnego.

Zapraszam do rejestracji w programie partnerskim Laohost

---> Rejestracja

Next PostPrevious Post